Prenumeruokite naujienas apie artėjančius renginius ir gaukite kas savaitinius patarimus kaip tapti laiminga!

Apie Iriną spaudoje

download

Psichologė Irina Ravensy: kodėl vyras išėjo pas jaunesnę?

Psichologė Irina Ravensy: vyrams meilė svarbesnė nei moterims

 

downloadDiskusija apie moterišką laimę – ko reikia, kad moteris jaustųsi laiminga? Ar galima susikurti laimingo gyvenimo planą? Studijos viešnia – verslo psichologijos konsultantė, Europos koučingo asociacijos narė Irina Ravensy. Laidą rengia Vilma Čereškienė (2014 10 14)

Įrašo pasiklausyti galite čia

lrt_lt_logoLRT STILIUS laidoje (2013 01 10): Apie vyrų ir moterų santykius ir apie tai ką daryti, kad šeima liktų darni.

Sausio 10d., LRT ”Stiliaus” laidoje Irina Ravensy dalinosi žiniomis apie moterų ir vyrų santykius, šeimą, laimę. Jei praleidote šią laidą, kviečiame ją pažiūrėti čia (nuo 12:12).

 

5e6750ccb4d9b135510a944df0f392cb1a007f44_article_scale2013m. rugsėjo 19-20d. Irina Ravensy dalyvavo Lietuvos moterų konferencijoje “Veikli”.

 

 

Straipsnį apie Irinos Ravensy veiklą, seminarus moterims galima rasti ir  japoniškai:

http://womanbizcircle.com/irina-puronene-ravensi/

present_ladyboss2015_01Baltarusijoje vyko Irinos Ravensy mokymai konkurso “Lady Boss” dalyvėms.  

Apie tai rašo Baltarusiškas naujienų portalas tut.by:

Oras buvo puikus – saulėtas ir iš tikrųjų pavasariškas, todėl ištrūkti iš purvino ir tvankaus miesto buvo ypač malonu. Be to, jog konkurso dalyvių rankos ir kojos supančiotos darbo grafiku ir tokių užsiėmimų kasdieniame gyvenime jos sau dažnai leisti negali, atsipalaiduoti, nors kuriam laikui išjungti mobilų telefoną, ir mėgautis bendravimu, išeinančiu už darbo temų ribų.

Beje, net ir pakankamai neformalioje aplinkoje verslo moterys išliko ištikimo sau – elegantiškos suknelės, aukšti kulniukai, nepriekaištingas makiažas.

Susitikimas prasidėjo nuo dalyvių mini prezentacijų – neilgo pasakojimo apie save ir tą verslą, kurį jos įkūrė ar kuriam vadovauja, o taip pat sertifikatų ir dovanų įteikimu. Lygiagrečiai vyko burtų traukimas kitam konkurso etapui – pasikeitimui patirtimi. Pristačius savo kompaniją, dalyvė ištraukdavo kieno nors vizitinę iš maišo. Jos savininkė ne tik gaudavo dovanų sertifikatą maksimaliai galimai nuolaida kokiai nors paslaugai nuo ištraukusios jos vizitinę dalyvės, bet ir automatiškai tapo tuo žmogumi, kuri ateis į jos darbą “vienos dienos boso” vaidmenyje.

Tačiau, žinoma, įdomiausia prasidėjo po to , o būtent – patys verslo mokymai. Irina Puroniene-Ravensi – tarptautinio žinomumo lektorė, nepaprastai charizmatiška moteris su nuostabia energetika, kuri nuo pirmų žodžių moka sudominti auditoriją ir išlaikyti susidomėjimą be galo ilgai.

Ji papasakojo apie tai, kodėl svarbu atsisakyti nuo kovos su savimi, kodėl reikia aiškiai žinoti, ko tu nori, kaip teisingai formuluoti prašymus Visata, ir kodėl kiekvieną dieną reikia daryti nors vieną įprastą dalyką neįprastu būdu.

Plačiau skaitykite čia